KONST / Litografier / Färglitografi 8873100
nr 887 3100
Färglitografi
Danka Jaworska (f. 1951), 117/260, signerad. , motivet: 60x40
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:43:15
14/4 10:59:35